Zapraszamy na wernisaż wystawy fotografii Tomasza Ziobro z TTF-u w Spółdzielczym Domu Kultury Tęcza w Tychach, w poniedziałek, 29 kwietnia o godz. 18.00.

Wyobraź sobie świat… Świat, w którym ludzie nie udają, nie zakładają masek, są szczerzy w tym co robią i co mówią. Nie udają i nie zakładają masek, bo nie potrafią, bez wparcia innych osób, ogarnąć tych wszystkich myśli i emocji, które są w Nich. „…to proste, jeśli się postarasz”.

Wystawa „Nieuczesane” to efekt spotkań z uczestnikami warsztatów terapii zajęciowej Stowarzyszenia na Rzecz Niepełnosprawnych SPES. Autor przez półtorej roku rejestrował zmaganie się osób, naznaczonych niepełnosprawnością intelektualną, ze swoimi ograniczeniami. Emocje – w tym projekcie to słowo klucz. Nierzadko głęboko schowane, ale cały czas obecne.

Wystawa rozpocznie się 29.04.2024 r. i potrwa do 31.05.2024 r. Wstęp jest wolny!

O autorze: w Tyskim Towarzystwie Fotograficznym od 2016 roku, absolwent Akademii Fotografii w Krakowie. Laureat konkursów Tychy Press Photo i Obiektywnie Śląskie. Współpracownik agencji Reporter

Tychy SDK Tęcza, plakat wystawy fotografii Tomasza Ziobro

Organizatorzy wystawy: Spółdzielczy Dom Kultury „Tęcza” Tyskiej Spółdzielni Mieszkaniowej „Oskard” i Tyskie Towarzystwo Fotograficzne. SDK „Tęcza” znajduje się w Tychach przy Al. Niepodległości 188.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku.

To kolejna wystawa będąca efektem stałej współpracy TTF-u i Tęczy. Do stycznia mogliście oglądać zdjęcia autorstwa Marcina Zimnala, na których pokazywał dekadę przemiany centrum Katowic, a w czerwcu swoje fotografie zaprezentuje Irek Kapler.