Rozpoczynamy zapisy na premierę trzeciego zina fotograficznego, pokaz zdjęć TTF-owiczów i spotkanie z Katarzyną Piechowicz w Tęczy. Spotkanie odbędzie się w środę, 19 czerwca, o godz. 18.00, w Spółdzielczym Domu Kultury „Tęcza” w Tychach. Każdy uczestnik otrzyma egzemplarz wydrukowanej publikacji!

[AKTUALIZACJA 19.06.2024 godz. 12.10]

Zakończyliśmy zapisy na wieczorną premierę zina fotograficznego w SDK Tęcza. Formularz na naszej stronie www będzie niedostępny. Kto się nie zapisze, ale jednak zdecyduje się w ostatniej chwili brać udział, może przyjść do Tęczy, choć nie jesteśmy w stanie zagwarantować miejsca siedzącego, a ilość zinów też jest ograniczona. [koniec aktualizacji]

Udział jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy – tylko poprzez formularz który był dostępny poniżej. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Samo wysłanie zgłoszenia nie oznacza automatycznego zakwalifikowania na wydarzenie! Jeśli są jeszcze miejsca, w ciągu kilku dni otrzymasz maila z potwierdzeniem zakwalifikowania się albo o wpisaniu na listę rezerwową. Proszę sprawdzać folder ze spamem.

W zinie zobaczycie zdjęcia autorstwa 23 osób. Więcej informacji o publikacji i wydarzeniu zamieściliśmy wcześniej tutaj.

Zadanie publiczne współfinansowane ze środków Miasta Tychy, w ramach Tyskich Inicjatyw Kulturalnych. Partnerzy: Spółdzielczy Dom Kultury TSM Oskard „Tęcza” i Tychy Press Photo. Projekt i skład katalogu: Atelier Idel Agnieszka Seidel-Kożuch. Po premierze zin będzie też dostępny w formie on-line na naszej stronie. Oba poprzednie ziny można obejrzeć tutaj.