Zapraszamy na „Ustronne wakacje” – górski spacer fotograficzny, już w najbliższą niedzielę 2 lipca.

Start o godz. 7:50 na dworcu głównym Tychy PKP. Wyjazd pociągiem KS94161 Tychy -> Ustroń Polana 8:00 przyjazd 8:59. Po dotarciu do Ustronia wjazd Górną stację wyciągu pod Czantorią wyciągiem.

Szacowany czas przejścia tras wraz z przerwami na posiłki oraz czasem na wykonanie zdjęć to 10 godzin. Wracamy z Wisły Głębce pociągiem KS94664 Wisła Głębce -> Tychy 20:14 przyjazd 21:43. Rozstajemy się na dworcu głównym w Tychach o godz. 21:45

Nie ważne czego używasz do fotografii, czy to wypasiona lustrzanka, nowoczesny bezlusterkowiec, prosty aparat który dostałeś na komunię, telefon, liczy się Twoja pasja i chęć.

Przyjdź, spędź miło czas, poznaj pasjonatów fotografii. Spacer wiedzie górskimi szlakami, trasa jest łatwa i nie wymaga specjalnego przygotowania. Niemniej należy się przygotować tak jak na wycieczkę górską i poza aparatem zabrać prowiant i odpowiednią odzież oraz obuwie. Tematem przewodnim spaceru są „ustronne miejsca”. Interpretacja tematu dowolna. Przemieszczamy się całą grupą, spokojnym tempem, fotografując, nikogo nie zostawiamy, odpoczynek według potrzeb i możliwości grupy. Każdy zapewnia sobie prowiant i napoje. Posiłki we własnym zakresie w schroniskach. Bilety PKP oraz na wyciąg na Czantorię we własnym zakresie.

W ciągu 24h od zakończenia spaceru każdy z uczestników prześle maksymalnie 3 swoje gotowe prace na info@ttf.tychy.pl. Wszystkie zdjęcia zostaną opublikowane w specjalnym albumie w mediach społecznościowych. Komisja wybierze trzy najlepsze prace, z których zwycięska praca zostanie nagrodzona upominkiem od TTF.

Ważne: obowiązuje regulamin spacerów fotograficznych. Pamiętajcie szczególnie o ubezpieczeniu!

Kategorie: wydarzenia