3 Tyskie Rozmowy Fotograficzne
Po ostatnich spotkaniach wiemy jedno: chcecie więcej. Więc robimy więcej — i robimy to jeszcze lepiej. Wracamy do Was z kolejnymi Tyskimi Rozmowami Fotograficznymi.
Po ostatnich spotkaniach wiemy jedno: chcecie więcej. Więc robimy więcej — i robimy to jeszcze lepiej. Wracamy do Was z kolejnymi Tyskimi Rozmowami Fotograficznymi.
W 2026 roku rozpoczynamy nowy cykl spotkań organizowanych przez członków Tyskiego Towarzystwa Fotograficznego. To już nasze drugie spotkanie! Pierwsze przyjęliście bardzo pozytywnie, za co bardzo dziękujemy! Zapraszamy na rozmowy o fotografii — tej, która rodzi się z uważnego patrzenia i potrzeby opowiadania świata obrazem. Spotkania będą odbywały się regularnie: marcu, Dowiedz się więcej
Mroźny wieczór, a u nas… Afryka w pełnym słońcu. Pierwsze Tyskie Rozmowy Fotograficzne za nami – i od razu taka podróż! Etiopia z Leszkiem Wybrańcem rozgrzała nas do czerwoności: prawie dwie godziny zachwycających zdjęć, intensywnych opowieści i rozmów, od których nie chciało się wstać z krzesła. Spotkanie poprowadzili Agnieszka Seidel-Kożuch Dowiedz się więcej