Aktualności

TTF: Kulturalne zdjęcia, które w czwartek zobaczycie w Andromedzie2015-04-17 22:59:34

Pokazujemy wybrane fotografie TTF-owiczów, które już w najbliższy czwartek, 23 kwietnia, będzie można zobaczyć podczas pokazu zdjęć (slide show) o tytule „Kultura” w Laboratorium Sztuki w Pasażu Kultury Andromeda w Tychach.


TTF: Kwietniowy pokaz zdjęć w Andromedzie: Kultura2015-03-19 23:40:58

Tyskie Towarzystwo Fotograficzne - pokaz Kultura w Andromedzie

W czwartek, 23 kwietnia, zapraszamy do Laboratorium Sztuki w Pasażu Kultury Andromeda, na pokaz zdjęć (slide show) o tytule „Kultura”.
Zgodnie z tytułem pokażemy fotografie o szeroko pojętej kulturze: od muzyki i koncertów do sztuki i teatru, muzeów, wystaw czy nawet literatury. Kulturalne miejsca i twórcy sztuki. Żywiołowa zabawa przy muzyce i skupienie w ciszy. Festiwal imienia Ryśka Riedla i paryski Luwr. Różne spojrzenia na jeden, ale jakże wielowątkowy temat. Zapraszamy o godz. 18.30, wstęp jest wolny. Już teraz można zadeklarować udział w wydarzeniu na Facebooku.

TTF: Pokaz fotografii w Andromedzie: Mówią zdjęcia2015-03-05 22:57:01

Mówią zdjęcia - pokaz zdjęćTyskiego Towarzystwa Fotograficznego w Andromedzie"Mówią zdjęcia" to tytuł pokazu fotografii autorstwa TTF-owiczów, na który zapraszamy w najbliższy czwartek, 19 marca o godz. 18.30, do Laboratorium Sztuki w Pasażu Kultury Andromeda w Tychach (pl. Baczyńskiego 2). Wstęp jest wolny. Co, kogo i dlaczego fotografujemy? Pokażemy przekrój swojej fotograficznej twórczości i spróbujemy o niej opowiedzieć. Będą między innymi zdjęcia górniczych protestów, żaglowców czy przebudowy centrum Katowic.

TTF: Zapraszam na \"Tyskie szelki\"2015-01-14 00:04:05

To już dziś! Środa, 14 stycznia 2015 roku, godzina 18.30. Pasaż Kultury Andromeda w Tychach. Zapraszamy serdecznie na otwarcie wystawy i pokaz zdjęć. Zdradzimy, że wystawa w dolnym holu już zmontowana, a pliki ze zdjęciami na pokaz przygotowane. Wstęp wolny.

TTF: Tyskie szelki - wystawa i pokaz zdjęć w Andromedzie2014-12-03 20:33:56

Tyskie Towarzystwo Fotograficzne - Tyskie szelkiZapraszamy na pierwszą publiczną prezentację naszej twórczości!
„Tyskie szelki” to tytuł wystawy i pokazu zdjęć, na które zapraszamy w środę, 14 stycznia 2015 r. o godz. 18.30 do dolnego holu Pasażu Kultury Andromeda (tam będzie wystawa) i piętro wyżej do Arteteki, gdzie będzie pokaz fotografii. Będzie można zobaczyć zdjęcia na temat jednego z symboli miasta, czyli tyskich trolejbusów, wykonane między innymi podczas lipcowego pleneru na terenie zajezdni w Tychach.
Już dziś można dołączyć do wydarzenia na naszym profilu na facebooku. Wystawa w Andromedzie potrwa do 6 lutego. Wstęp na pokaz jak i na wystawę jest bezpłatny.

Tyskie Towarzystwo Fotograficzne
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kojarzymy się z:
Tyskie Towarzystwo Fotograficzne, TTF, Fotografia Tychy, Tyska Fotografia, slide show, Andromeda, Laboratorium Sztuki, Tychy od A do Z