Aktualności

TTF: TTF patronem konkursu Obiektywnie śląskie2016-07-07 22:44:04

TTF po raz kolejny jest patronem konkursu "Obiektywnie śląskie".
Hasło tej edycji to Śląsk i muzyka. Uczestnicy konkursu dla wyrażenia tematu mogą posłużyć się: fotoreportażem, składającym się z od 3-7 zdjęć, fotokastem: maks. 2 min oraz filmem również maks. 2 min. Termin przesyłania prac to 15 września 2016 r. Więcej informacji o konkursie, nagrodach i jego regulamin znajdziecie na stronie obiektywnieslaskie.pl.

Zapisz

TTF: Spacer fotograficzny ze statywami - 6 sierpnia2016-06-26 13:54:41

TTF Tychy spacer fotograficznyFotografuj z nami Tychy wieczorem i po zachodzie słońca! W sobotę, 6 sierpnia, zapraszamy na spacer fotograficzny ze statywami.
Spotykamy się o godz. 20.00 na Hotelowcu i idziemy w trasę, która obejmie między innymi plac Baczyńskiego i Rynek. Oj, będą dłuuugie czasy naświetlania. Przyjść może każdy, kto tylko ma ochotę na wspólne fotografowanie i rozmowy o fotografii, niezależnie od posiadanego sprzętu (statyw nie jest wymagany, ale na pewno będzie bardzo przydatny) oraz poziomu fotograficznych umiejętności. Spacer fotograficzny TTF to okazja  do wykonania zdjęć, jak i poznania ludzi o podobnych zainteresowaniach. Nie są wymagane wcześniejsze rezerwacje. Będzie to już piąty spacer organizowany przez TTF. Dołącz do wydarzenia na Facebooku.
Zdjęcia, wykonane podczas trzech tegorocznych spacerów fotograficznych po Tychach, będzie można obejrzeć 22 września, w Laboratorium Sztuki w Andromedzie. O tym jak i kiedy można zgłosić swoje fotografie, będziemy informować na tej stronie.

TTF: Parkowy spacer fotograficzny po Tychach - 2 lipca2016-06-08 21:28:05

Fotografuj z nami tyskie parki! W sobotę, 2 lipca, o godz. 15.00 spotykamy się przy pomniku Ryśka Riedla i idziemy w trasę przez Park Miejski przy Żyrafie do Parku Północnego.
Przyjść może każdy, kto tylko ma ochotę na wspólne fotografowanie i rozmowy o fotografii, niezależnie od posiadanego sprzętu oraz poziomu fotograficznych umiejętności. Spacer fotograficzny TTF to okazja nie tylko do wykonania zdjęć, ale też do poznania ludzi o podobnych zainteresowaniach. Nie są wymagane żadne wcześniejsze rezerwacje.
Będzie to czwarty spacer, organizowany przez TTF. W kwietniu fotografowaliśmy Stare Tychy, a latem minionego roku zorganizowaliśmy dwa spacery po tyskich osiedlach. Osoby, które zastanawiają się nad dołączeniem do stowarzyszenia, mają okazję do uzyskania informacji z pierwszej ręki. TTFowicze wyjaśnią wszystkim chętnym, dlaczego warto i jak zostać jednym z nich. Już dziś można dołączyć do wydarzenia na Facebooku.
Zdjęcia, wykonane podczas trzech tegorocznych spacerów fotograficznych po Tychach, będzie można obejrzeć 22 września, w Laboratorium Sztuki w Andromedzie. O tym jak i kiedy będzie można zgłosić swoje fotografie, będziemy informować na tej stronie.

Zapisz

TTF: Warsztaty fotograficzne z Arkadiuszem Golą2016-05-01 16:41:57

TTF warsztaty fotograficzne Z A. Golą fot. M. JanusińskiWiększość organizowanych przez TTF wydarzeń jest ogólnodostępna dla wszystkich chętnych, jak pokazy zdjęć w Andromedzie czy spacery fotograficzne po Tychach. Co daje członkostwo w Tyskim Towarzystwie Fotograficznym, które wymaga opłacania składki, wynoszącej 15 zł miesięcznie? Choćby możliwość udziału w wewnętrznych warsztatach fotograficznych, specjalnie dla TTF-owiczów i tylko dla członków stowarzyszenia prowadzonych przez znanego fotografa, Arkadiusza Golę - od kilkunastu lat fotoreportera „Dziennika Zachodniego”, członka ZPAF, laureata konkursu Polskiej Fotografii Prasowej, BZ WBK Pressfoto i Śląskiej Fotografii Prasowej.
Chcesz dołączyć do TTF? Jak to zrobić, dowiesz się z naszego regulaminu przyjęć.
Tychy, Arteteka w Pasażu Kultury Andromeda, 25 kwietnia 2016 r. Fot. Michał Janusiński/TTF

TTF: Spacerowaliśmy po Starych Tychach2016-04-19 20:07:33

Tyskie Towarzystwo Fotograficzne - spacer po Starych Tychach 2016

Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się spędzić sobotnie popołudnie na spacerze fotograficznym z TTF po Starych Tychach! Zdjęcia autorstwa uczestników można obejrzeć na stronie wydarzenia na Facebooku, a nasze pierwsze backstagowe ujęcia są w tej galerii na Facebooku. Zdjęcie grupowe na rynku przed rozpoczęciem spaceru: fot. Michał Janusiński/TTF.

Tyskie Towarzystwo Fotograficzne
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kojarzymy się z:
Tyskie Towarzystwo Fotograficzne, TTF, Fotografia Tychy, Tyska Fotografia, slide show, Andromeda, Laboratorium Sztuki, Tychy od A do Z