Aktualności

TTF: 2016 - slide show w Laboratorium Sztuki, czwartek 8.122016-11-29 22:43:38

TTF slide show w Andromedzie fot. Michał JanusińskiW czwartek, 8 grudnia, zapraszamy na zbiorowy slide show (pokaz zdjęć) pod tytułem "2016".
W Laboratorium Sztuki (Pasaż Kultury Andromeda w Tychach, plac Baczyńskiego 2) pokażemy fotografie autorstwa członków Tyskiego Towarzystwa Fotograficznego. Zobaczymy kończący się pomału rok 2016 na zdjęciach pasjonatów fotografii. Będą różne tematy, miejsca i style fotograficzne. Od rozbiórki budynku tyskiego ZEG-u po holenderskie wiatraki, od lokomotywy po ślimaka i od brzegu Paprocan po ogrody Berlina. Pokaz rozpocznie się o godz. 19.00, wstęp jest wolny. Już dziś możecie dołączyć do wydarzenia na Facebooku.

TTF: Spacerowaliśmy po stadionie GKS Tychy2016-11-20 22:30:27

Spacer fotograficzny po stadionie GKS Tychy - TTF fot. Harald BemSzatnia sędziowska, szatnia gości, komora do krioterapii, strefa VIP, loża prezydencka, sektory trybuny głównej i wystawa Tyskiej Galerii Sportu - to wszystko można było obejrzeć podczas spaceru fotograficznego po Stadionie Miejskim w Tychach, zorganizowanym przez Tyską Galerię Sportu (oddział Muzeum Miejskiego w Tychach) i Tyskie Towarzystwo Fotograficzne, który odbył się w sobotę, 19 listopada. Piotr Zawadzki, szef TGS, oprowadził grupę około 40 fotografujących po miejscach, które zazwyczaj nie są dostępne dla kibiców. Spacer trwał 90 minut, czyli tyle, ile trwa mecz piłkarski:) Obszerną galerię zdjęć z tego wydarzenia, autorstwa kilku TTF-owiczów, możecie obejrzeć na naszym profilu na Facebooku.
Fot. Harald Bem/TTF

TTF: Slide show i premiera książki Stare Tychy. Fotografie - 17.11 w Andromedzie - BRAK WEJŚCIÓWEK2016-10-27 22:37:32

TTF Tychy książka Stare Tychy. Fotografie

Przeczytaj więcej informacji o książce, której oficjalna premiera już 17 listopada, podczas slide show (pokazu zdjęć) w Laboratorium Sztuki w Pasażu Kultury Andromeda. Każdy uczestnik slide show otrzyma bezpłatnie egzemplarz książki! Ilość miejsc jest ograniczona. Wstęp jest bezpłatny, ale wymaga wcześniejszego odebrania darmowej wejściówki – z kasy Teatru Małego (były dostępne od 3 listopada).
AKTUALIZACJA
: skończyły się już wejściówki, które można było odbierać w kasie teatru! Komu nie udało się załapać na premierę książki, będzie mieć jeszcze szansę otrzymać jej egzemplarz od naszych patronów medialnych, czyli tygodników: Echo, Nowe Info i Twoje Tychy. Książki przekazaliśmy również do MBP Tychy, aby mogły trafić do każdej filii tyskiej biblioteki. Publikacja jest już dostępna w wersji elektronicznej na stronie TTF-u w zakładce wydawnictwa.

TTF: Zmiana terminu spaceru po tyskim stadionie2016-10-17 17:55:56

Z przykrością informujemy, że dziś dowiedzieliśmy się, że z przyczyn niezależnych od organizatorów, zaplanowany na sobotę, 22 października, spacer fotograficzny po tyskim Stadionie Miejskim i Tyskiej Galerii Sportu, nie odbędzie się w tym terminie. Wydarzenie zostało przesunięte na sobotę, 19 listopada. Za zmianę terminu serdecznie przepraszamy.

TTF: Zdjęcia ze Starych Tychów - wystawa w Pasażu Kultury Andromeda2016-10-13 22:12:42

Zapraszamy na wystawę czarno-białych fotografii ze Starych Tychów, wykonanych w tym roku, którą od 18 października będzie można oglądać w dolnym holu Pasażu Kultury Andromeda w Tychach.
TTF Stare Tychy wystawa w Andromedzie 2016 fot. Michał Janusiński/TTFWystawa pokaże subiektywne spojrzenie dziesięciu autorów, należących do TTF-u, na symbole najstarszej części miasta: Rynek, kościół pod wezwaniem św. Marii Magdaleny i browar, a także efekt poszukiwań miejsc, które nie są tak oczywiste. Wystawa potrwa do 18 listopada. Jest zapowiedzią książki pod tytułem „Stare Tychy. Fotografie”, która ukaże się 17 listopada. Premiera książki będzie połączona z pokazem zdjęć (slide show) w Laboratorium Sztuki i finisażem wystawy w Andromedzie. Książka nie jest przeznaczona do sprzedaży, ale każdy uczestnik slide show otrzyma bezpłatnie jej egzemplarz! Ilość miejsc ograniczona. Wstęp jest bezpłatny, ale wymaga wcześniejszego odebrania darmowej wejściówki z kasy Teatru Małego (dostępne będą od 3 listopada).
Projekt jest współfinansowany przez Miasto Tychy w ramach Tyskich Inicjatyw Kulturalnych. Partnerzy: Pasaż Kultury Andromeda, Miejska Galeria Sztuki „Obok” i Teatr Mały. Patronat medialny: tygodniki Echo, Nowe Info i Twoje Tychy oraz portale eTychy.org, pelniakultury.pl i tychy.pl. Fot. Michał Janusiński/TTF

Tyskie Towarzystwo Fotograficzne
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kojarzymy się z:
Tyskie Towarzystwo Fotograficzne, TTF, Fotografia Tychy, Tyska Fotografia, slide show, Andromeda, Laboratorium Sztuki, Tychy od A do Z