Aktualności

TTF: Pokazy zdjęć i warsztaty w Andromedzie w 2017 roku2017-02-01 19:38:10

Na sześć pokazów zdjęć (slide show) zaprosimy Was w tym roku do Pasażu Kultury Andromeda.
Podpisaliśmy nową umowę z Teatrem Małym w Tychach na współorganizację cyklu pokazów. Tradycyjnie miłośników fotografii będziemy gościć w czwartkowe wieczory. Najbliższy pokaz już 16 lutego o godz. 19.00, a jego tytuł to „Nasze miłości”. Kolejne odbędą się: 20 kwietnia, 22 czerwca, 19 października, 16 listopada i 14 grudnia. Dzięki umowie z teatrem organizować będziemy też w Andromedzie kolejne warsztaty fotograficzne, poświęcone różnym aspektom sztuki malowania światłem. Będą to wewnętrzne spotkania, przeznaczone wyłącznie dla członków TTF-u. W umowie przewidziano 4 spotkania, najbliższe już w marcu.

TTF: Rekordowy spacer po Browarze Obywatelskim2017-01-29 17:03:34

Dziękujemy wszystkim, którzy nie przestraszyli się mrozu i byli z nami wczoraj na spacerze fotograficznym po Browarze Obywatelskim w Tychach. Cieszymy się, że padł rekord frekwencji spacerowej! Fotografie zrobione podczas spaceru można wrzucać na stronie wydarzenia na Facebooku. W październiku ujęcia wykonywane podczas tegorocznych spacerów (a mamy jeszcze kilka w planach!) będzie można obejrzeć na slide show w Pasażu Kultury Andromeda. Niestety, jak zdjęcia grupowego nie zrobiło się na początku, tylko dopiero w trakcie, to nie ma na nim wszystkich uczestników imprezy. Zerknijcie też na relację w portalu Silesion.pl.

TTF Spacer po Browarze Obywatelskim Tychy 28.01.2017

TTF: Nasze miłości - slide show w Andromedzie, 16 lutego2017-01-08 18:55:12

TTF slide show Andromeda"Nasze miłości" to najbliższy zbiorowy pokaz zdjęć (slide show) autorstwa członków Tyskiego Towarzystwa Fotograficznego.
Sserdecznie zapraszamy w czwartek, 16 lutego, o godz. 19.00, do Pasażu Kultury Andromeda w Tychach (plac Baczyńskiego 2).
Pokaz będzie tuż po Walentynkach, więc pokażemy różne zdjęcia, będące swobodną interpretacją tytułu slide show. Jak można zgadnąć po plakacie imprezy, na pewno będą koty:)  Wstęp jest wolny.
Już dziś można dołączyć do wydarzenia na Facebooku.

TTF: Spacer fotograficzny po Browarze Obywatelskim - 28 stycznia2017-01-07 22:03:30

TTF spacer fotograficzny Tychy Browar ObywatelskiZapraszamy na zimowy spacer fotograficzny po Browarze Obywatelskim.
W sobotę, 28 stycznia, o godz. 11.00 spotykamy się przed wejściem na dworzec kolejowy Tychy i idziemy razem do Browaru Obywatelskiego (ul. Browarowa 7-21). Trasa zwiedzania obejmuje przejście ścieżką dydaktyczną między budynkami browaru, z opowieścią o ich dawnych funkcjach, wnętrza IT Loft Parku w dawnej słodowni jako przykład dobrej rewitalizacji i niedostępne dla wszystkich zakątki warzelni z leżakownią. Częścią trasy jest specjalnie przygotowana ekspozycja autentycznych eksponatów związanych z Browarem Obywatelskim: stare butelki, historyczne etykiety, zdjęcia browarników przy codziennej pracy i wiele innych. Obiekt znajduje się na Szlaku Zabytków Techniki.
Udział w spacerze jest bezpłatny, nie są wymagane zapisy ani rezerwacje. Dołącz do wydarzenia na Facebooku. Więcej informacji o browarze na browarobywatelski.pl.

TTF: Podsumowanie 2016 roku2016-12-30 23:53:48

Rok się kończy, czas go podsumować. W 2016 sześć razy zaprosiliśmy Was na slide show do Pasażu Kultury Andromedy, cztery razy poszliśmy w plener na spacer fotograficzny, wydaliśmy (i rozdaliśmy) naszą pierwszą książkę fotograficzną i zorganizowaliśmy towarzyszącą jej zbiorową wystawę zdjęć ze Starych Tychów w Andromedzie. TTF-owicze spotykali się na warsztatach w Artetece, prowadzonych przez Arkadiusza Golę. Teraz czas na realizację planów na Nowy Rok :)

Tyskie Towarzystwo Fotograficzne
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kojarzymy się z:
Tyskie Towarzystwo Fotograficzne, TTF, Fotografia Tychy, Tyska Fotografia, slide show, Andromeda, Laboratorium Sztuki, Tychy od A do Z