Aktualności

TTF: Podsumowanie 2016 roku2016-12-30 23:53:48

Rok się kończy, czas go podsumować. W 2016 sześć razy zaprosiliśmy Was na slide show do Pasażu Kultury Andromedy, cztery razy poszliśmy w plener na spacer fotograficzny, wydaliśmy (i rozdaliśmy) naszą pierwszą książkę fotograficzną i zorganizowaliśmy towarzyszącą jej zbiorową wystawę zdjęć ze Starych Tychów w Andromedzie. TTF-owicze spotykali się na warsztatach w Artetece, prowadzonych przez Arkadiusza Golę. Teraz czas na realizację planów na Nowy Rok :)

TTF: 2016 - slide show w Laboratorium Sztuki, czwartek 8.122016-11-29 22:43:38

TTF slide show w Andromedzie fot. Michał JanusińskiW czwartek, 8 grudnia, zapraszamy na zbiorowy slide show (pokaz zdjęć) pod tytułem "2016".
W Laboratorium Sztuki (Pasaż Kultury Andromeda w Tychach, plac Baczyńskiego 2) pokażemy fotografie autorstwa członków Tyskiego Towarzystwa Fotograficznego. Zobaczymy kończący się pomału rok 2016 na zdjęciach pasjonatów fotografii. Będą różne tematy, miejsca i style fotograficzne. Od rozbiórki budynku tyskiego ZEG-u po holenderskie wiatraki, od lokomotywy po ślimaka i od brzegu Paprocan po ogrody Berlina. Pokaz rozpocznie się o godz. 19.00, wstęp jest wolny. Już dziś możecie dołączyć do wydarzenia na Facebooku.

TTF: Spacerowaliśmy po stadionie GKS Tychy2016-11-20 22:30:27

Spacer fotograficzny po stadionie GKS Tychy - TTF fot. Harald BemSzatnia sędziowska, szatnia gości, komora do krioterapii, strefa VIP, loża prezydencka, sektory trybuny głównej i wystawa Tyskiej Galerii Sportu - to wszystko można było obejrzeć podczas spaceru fotograficznego po Stadionie Miejskim w Tychach, zorganizowanym przez Tyską Galerię Sportu (oddział Muzeum Miejskiego w Tychach) i Tyskie Towarzystwo Fotograficzne, który odbył się w sobotę, 19 listopada. Piotr Zawadzki, szef TGS, oprowadził grupę około 40 fotografujących po miejscach, które zazwyczaj nie są dostępne dla kibiców. Spacer trwał 90 minut, czyli tyle, ile trwa mecz piłkarski:) Obszerną galerię zdjęć z tego wydarzenia, autorstwa kilku TTF-owiczów, możecie obejrzeć na naszym profilu na Facebooku.
Fot. Harald Bem/TTF

TTF: Slide show i premiera książki Stare Tychy. Fotografie - 17.11 w Andromedzie - BRAK WEJŚCIÓWEK2016-10-27 22:37:32

TTF Tychy książka Stare Tychy. Fotografie

Przeczytaj więcej informacji o książce, której oficjalna premiera już 17 listopada, podczas slide show (pokazu zdjęć) w Laboratorium Sztuki w Pasażu Kultury Andromeda. Każdy uczestnik slide show otrzyma bezpłatnie egzemplarz książki! Ilość miejsc jest ograniczona. Wstęp jest bezpłatny, ale wymaga wcześniejszego odebrania darmowej wejściówki – z kasy Teatru Małego (były dostępne od 3 listopada).
AKTUALIZACJA
: skończyły się już wejściówki, które można było odbierać w kasie teatru! Komu nie udało się załapać na premierę książki, będzie mieć jeszcze szansę otrzymać jej egzemplarz od naszych patronów medialnych, czyli tygodników: Echo, Nowe Info i Twoje Tychy. Książki przekazaliśmy również do MBP Tychy, aby mogły trafić do każdej filii tyskiej biblioteki. Publikacja jest już dostępna w wersji elektronicznej na stronie TTF-u w zakładce wydawnictwa.

TTF: Zmiana terminu spaceru po tyskim stadionie2016-10-17 17:55:56

Z przykrością informujemy, że dziś dowiedzieliśmy się, że z przyczyn niezależnych od organizatorów, zaplanowany na sobotę, 22 października, spacer fotograficzny po tyskim Stadionie Miejskim i Tyskiej Galerii Sportu, nie odbędzie się w tym terminie. Wydarzenie zostało przesunięte na sobotę, 19 listopada. Za zmianę terminu serdecznie przepraszamy.

Tyskie Towarzystwo Fotograficzne
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kojarzymy się z:
Tyskie Towarzystwo Fotograficzne, TTF, Fotografia Tychy, Tyska Fotografia, slide show, Andromeda, Laboratorium Sztuki, Tychy od A do Z