Aktualności

TTF: Przemysław Jendroska - pokaz zdjęć gościa TTF w Andromedzie2015-05-08 19:26:16

TTF Tychy gość - Przemysław Jendroska, Andromeda 21.05Na pokaz zdjęć Przemysława Jendroski zapraszamy w czwartek, 21 maja o godz. 18.30, do Laboratorium Sztuki w Pasażu Kultury Andromeda w Tychach.
Nasz gość to fotoreporter i fotoedytor w katowickiej "Gazecie Wyborczej", z którą współpracuje od 2002 roku. Jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi na kierunku Fotografia oraz Policealnego Studium fotograficznego w Katowicach. Był współzałożycielem grupy fotograficznej Natechwile. Ważniejsze nagrody: 1 miejsce BZ WBK PRESS PHOTO w kategorii społeczeństwo (2006) i 3 miejsce w Śląskiej Fotografii Prasowej (2006). Wstęp jest wolny.

TTF: Zamki - wystawa zdjęć Moniki Porzucek w Andromedzie2015-04-27 20:52:27

fot, Monika PorzucekW czwartek, 21 maja o godz. 18.00, zapraszamy na wystawę zdjęć pod tytułem "Zamki" autorstwa Moniki Porzucek, w dolnym holu Pasażu Kultury Andromeda w Tychach.
Autorka pokaże fotografie zamków, wykonane w latach 2009-2014. Monika Porzucek jest tyszanką, członkiem TTF, absolwentką katowickiej szkoły Fotoedukacja. Jest trzykrotną laureatką ogólnopolskiego konkursu „Budowle obronne”, w tym dwukrotnie 1. nagrody (2011 i 2013) oraz 1. nagrody w konkursie „Zakochani w Świętokrzyskim”. Jej fascynacja zamkami zaowocowała serią 30 artykułów „Opowieści zamkowych” w miesięczniku „Libertas”. Pół godziny później zapraszamy na pokaz zdjęć gościa TTF, który odbędzie się piętro wyżej, w Laboratorium Sztuki.
Wstęp (jak zawsze!) jest wolny. Wystawa będzie czynna do 17 czerwca. Już dziś można można dołączyć do wydarzenia na naszym profilu na Facebooku. Patronat medialny: portal tychy.pl i tygodnik Twoje Tychy.

TTF: Kulturalne zdjęcia, które w czwartek zobaczycie w Andromedzie2015-04-17 22:59:34

Pokazujemy wybrane fotografie TTF-owiczów, które już w najbliższy czwartek, 23 kwietnia, będzie można zobaczyć podczas pokazu zdjęć (slide show) o tytule „Kultura” w Laboratorium Sztuki w Pasażu Kultury Andromeda w Tychach.


TTF: Kwietniowy pokaz zdjęć w Andromedzie: Kultura2015-03-19 23:40:58

Tyskie Towarzystwo Fotograficzne - pokaz Kultura w Andromedzie

W czwartek, 23 kwietnia, zapraszamy do Laboratorium Sztuki w Pasażu Kultury Andromeda, na pokaz zdjęć (slide show) o tytule „Kultura”.
Zgodnie z tytułem pokażemy fotografie o szeroko pojętej kulturze: od muzyki i koncertów do sztuki i teatru, muzeów, wystaw czy nawet literatury. Kulturalne miejsca i twórcy sztuki. Żywiołowa zabawa przy muzyce i skupienie w ciszy. Festiwal imienia Ryśka Riedla i paryski Luwr. Różne spojrzenia na jeden, ale jakże wielowątkowy temat. Zapraszamy o godz. 18.30, wstęp jest wolny. Już teraz można zadeklarować udział w wydarzeniu na Facebooku.

TTF: Pokaz fotografii w Andromedzie: Mówią zdjęcia2015-03-05 22:57:01

Mówią zdjęcia - pokaz zdjęćTyskiego Towarzystwa Fotograficznego w Andromedzie"Mówią zdjęcia" to tytuł pokazu fotografii autorstwa TTF-owiczów, na który zapraszamy w najbliższy czwartek, 19 marca o godz. 18.30, do Laboratorium Sztuki w Pasażu Kultury Andromeda w Tychach (pl. Baczyńskiego 2). Wstęp jest wolny. Co, kogo i dlaczego fotografujemy? Pokażemy przekrój swojej fotograficznej twórczości i spróbujemy o niej opowiedzieć. Będą między innymi zdjęcia górniczych protestów, żaglowców czy przebudowy centrum Katowic.

Tyskie Towarzystwo Fotograficzne
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kojarzymy się z:
Tyskie Towarzystwo Fotograficzne, TTF, Fotografia Tychy, Tyska Fotografia, slide show, Andromeda, Laboratorium Sztuki, Tychy od A do Z