Aktualności

TTF: Nasze miłości - slide show w Andromedzie, 16 lutego2017-01-08 18:55:12

TTF slide show Andromeda"Nasze miłości" to najbliższy zbiorowy pokaz zdjęć (slide show) autorstwa członków Tyskiego Towarzystwa Fotograficznego.
Sserdecznie zapraszamy w czwartek, 16 lutego, o godz. 19.00, do Pasażu Kultury Andromeda w Tychach (plac Baczyńskiego 2).
Pokaz będzie tuż po Walentynkach, więc pokażemy różne zdjęcia, będące swobodną interpretacją tytułu slide show. Jak można zgadnąć po plakacie imprezy, na pewno będą koty:)  Wstęp jest wolny.
Już dziś można dołączyć do wydarzenia na Facebooku.

TTF: Spacer fotograficzny po Browarze Obywatelskim - 28 stycznia2017-01-07 22:03:30

TTF spacer fotograficzny Tychy Browar ObywatelskiZapraszamy na zimowy spacer fotograficzny po Browarze Obywatelskim.
W sobotę, 28 stycznia, o godz. 11.00 spotykamy się przed wejściem na dworzec kolejowy Tychy i idziemy razem do Browaru Obywatelskiego (ul. Browarowa 7-21). Trasa zwiedzania obejmuje przejście ścieżką dydaktyczną między budynkami browaru, z opowieścią o ich dawnych funkcjach, wnętrza IT Loft Parku w dawnej słodowni jako przykład dobrej rewitalizacji i niedostępne dla wszystkich zakątki warzelni z leżakownią. Częścią trasy jest specjalnie przygotowana ekspozycja autentycznych eksponatów związanych z Browarem Obywatelskim: stare butelki, historyczne etykiety, zdjęcia browarników przy codziennej pracy i wiele innych. Obiekt znajduje się na Szlaku Zabytków Techniki.
Udział w spacerze jest bezpłatny, nie są wymagane zapisy ani rezerwacje. Dołącz do wydarzenia na Facebooku. Więcej informacji o browarze na browarobywatelski.pl.

TTF: Podsumowanie 2016 roku2016-12-30 23:53:48

Rok się kończy, czas go podsumować. W 2016 sześć razy zaprosiliśmy Was na slide show do Pasażu Kultury Andromedy, cztery razy poszliśmy w plener na spacer fotograficzny, wydaliśmy (i rozdaliśmy) naszą pierwszą książkę fotograficzną i zorganizowaliśmy towarzyszącą jej zbiorową wystawę zdjęć ze Starych Tychów w Andromedzie. TTF-owicze spotykali się na warsztatach w Artetece, prowadzonych przez Arkadiusza Golę. Teraz czas na realizację planów na Nowy Rok :)

TTF: 2016 - slide show w Laboratorium Sztuki, czwartek 8.122016-11-29 22:43:38

TTF slide show w Andromedzie fot. Michał JanusińskiW czwartek, 8 grudnia, zapraszamy na zbiorowy slide show (pokaz zdjęć) pod tytułem "2016".
W Laboratorium Sztuki (Pasaż Kultury Andromeda w Tychach, plac Baczyńskiego 2) pokażemy fotografie autorstwa członków Tyskiego Towarzystwa Fotograficznego. Zobaczymy kończący się pomału rok 2016 na zdjęciach pasjonatów fotografii. Będą różne tematy, miejsca i style fotograficzne. Od rozbiórki budynku tyskiego ZEG-u po holenderskie wiatraki, od lokomotywy po ślimaka i od brzegu Paprocan po ogrody Berlina. Pokaz rozpocznie się o godz. 19.00, wstęp jest wolny. Już dziś możecie dołączyć do wydarzenia na Facebooku.

TTF: Spacerowaliśmy po stadionie GKS Tychy2016-11-20 22:30:27

Spacer fotograficzny po stadionie GKS Tychy - TTF fot. Harald BemSzatnia sędziowska, szatnia gości, komora do krioterapii, strefa VIP, loża prezydencka, sektory trybuny głównej i wystawa Tyskiej Galerii Sportu - to wszystko można było obejrzeć podczas spaceru fotograficznego po Stadionie Miejskim w Tychach, zorganizowanym przez Tyską Galerię Sportu (oddział Muzeum Miejskiego w Tychach) i Tyskie Towarzystwo Fotograficzne, który odbył się w sobotę, 19 listopada. Piotr Zawadzki, szef TGS, oprowadził grupę około 40 fotografujących po miejscach, które zazwyczaj nie są dostępne dla kibiców. Spacer trwał 90 minut, czyli tyle, ile trwa mecz piłkarski:) Obszerną galerię zdjęć z tego wydarzenia, autorstwa kilku TTF-owiczów, możecie obejrzeć na naszym profilu na Facebooku.
Fot. Harald Bem/TTF

Tyskie Towarzystwo Fotograficzne
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kojarzymy się z:
Tyskie Towarzystwo Fotograficzne, TTF, Fotografia Tychy, Tyska Fotografia, slide show, Andromeda, Laboratorium Sztuki, Tychy od A do Z